Lokalizacja

Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa

Telefon

+48 783 980 026

imperia@imperiacatering.pl

 

O nas

 

Szanowni Państwo 

sala bankietowa , weselna  Imperia to nasza najmłodsza z sal bankietowych jakimi dysponujemy na terenie Warszawy. 


       Do Państwa dyspozycji oddajemy sale weselną o powierzchni  850m2 lub mniejsze sale weselne po 400m2 w samym sercu Warszawy.  

Sala powstała w 1952 roku, przez lata bawiła się tutaj śmietanka towarzyska Warszawy, w 2013 roku lokal przeszedł gruntowny remont i otrzymała nową nazwę Imperia oraz nowoczesną aranżację. Wnętrze sali weselnej wyposażone  jest w ogromne lustra. Sala weselna zdobiona jest również pięknymi marmurowymi kolumnami, co tworzy fantastyczny klimat do zabawy podczas wesel i do spotkań strategicznych, szkoleń. Oszklona ściana z widokiem na taras, a dalej na park przy Muzeum Narodowym tworzy niezapomniany klimat przyjęcia weselnego w Warszawie. Sala weselna wyposażona jest w nowoczesny system oświetlenia umożliwiający przygotowanie nieskończonej ilości scen świetlnych wraz z możliwością synchronizacji światła z dźwiękiem muzyki.  

Wnętrze można podzielić na dwie części za pomocą nowoczesnej ściany mobilnej.

Rzutniki umieszczone na suficie pozwalają na wyświetlenie wielu prezentacji równocześnie. 

 

      Jako firma cateringowa w Warszawie oferujemy profesjonalną obsługę naszych przyjęć.  Budujemy doświadczenie od 1992 roku. Liczne sukcesy na konkursach kulinarnych oraz wygrane przetargi na obsługę cateringową najbardziej prestiżowych przyjęć gwarantują Państwu zadowolenie ze współpracy z nami.

 

Miesięcznie na terenie Warszawy realizujemy: catering – 300 miesięcznie, wesele- 4 miesięcznie, przyjęcie rodzinne – 20 miesięcznie. Od najdrobniejszych zleceń obsługujących małe spotkania biznesowe i cateringowe po duże bankiety, konferencje i spotkania rodzinne.

Pracują dla nas doskonali szefowie kuchni z bardzo bogatym międzynarodowym doświadczeniem.