Lokalizacja

Nowy Świat 6/12
00-400 Warszawa

Telefon

+48 783 980 026

imperia@imperiacatering.pl

 

Wesela

 

 

 

Szanowni Państwo,

do Państwa dyspozycji oddajemy 850m2 sali bankietowej z barem alkoholowym lub mniejsze sale weselne po 400m2 każda, w samym sercu miasta Warszawa.
Sala weselna powstała w 1952 roku, przez lata bawiła się tutaj śmietanka towarzyska Warszawy, w 2013 roku sala przeszła gruntowny remont i otrzymała nową nazwę Imperia.
 

Wnętrze wyposażone w ogromne lustra, zdobione pięknymi marmurowymi kolumnami tworzy fantastyczny klimat do zabawy i do spotkań strategicznych. Oszklona ściana z widokiem na taras, a dalej na park przy Muzeum Narodowym tworzy niezapomniany klimat przyjęcia.
 
Sala weselna wyposażona jest w nowoczesny system oświetlenia umożliwiający przygotowanie nieskończonej ilości scen świetlnych wraz z możliwością synchronizacji światła z dźwiękiem muzyki.
Wnętrze można podzielić na dwie części za pomocą nowoczesnej ściany ruchomej.
Rzutniki umieszczone na suficie pozwalają na wyświetlenie dwu prezentacji równocześnie.
 
Oferujemy profesjonalną obsługę naszych przyjęć. Budujemy doświadczenie od 1992 roku. Liczne sukcesy na konkursach kulinarnych oraz wygrane przetargi na obsługę najbardziej prestiżowych przyjęć gwarantują Państwu zadowolenie ze współpracy z nami.
 
Pracują dla nas doskonali szefowie kuchni i kadra managerska z bardzo bogatym międzynarodowym doświadczeniem.
 
W standardzie każdego wesela oferujemy:

  • uroczyste powitanie chlebem i solą,
  • aperitif powitalny dla wszystkich gości serwowany przez profesjonalny młody personel,
  • bogate menu przygotowywane indywidualnie dla każdej pary,
  • profesjonalną obsługę baru,
  • doskonałe desery szykowane przez naszą cukiernię,
  • serwowanie dania głównego przez naszego szefa kuchni,


Wesela organizujemy nie tylko w naszych restauracjach na terenie miasta Warszawa, ale również w innych miejscach na życzenia naszych gości: w ogrodzie, w filharmonii, w Bibliotece Rolniczej, czy w dowolnym miejscu.